KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyr 14598259
nr 1459 8259
Gravyr
Kolorerad, Stockholm. Bildmått: 32x87, yttermått inklusive ram: 53x106 cm
Kondition: ej signerad
Utrop:
800 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 4 april 2022
kl 20:59:31
500 kr
600 kr
1.000 kr
1.100 kr
1.300 kr
1.500 kr